سخن بزرگان
 • آموزگاران در را باز می کنند، اما این تویی ... بیشتر...
 • كسی كه آهسته رود، دور رود ... بیشتر...
 • تقدیر، ارباب مردان ترسو است و برده مردان ... بیشتر...
 • كسی كه منتظر می ماند به همه چیز می رسد. ... بیشتر...
 • زیاد كار كردن مهم نیست، درست كار كردن مهم ... بیشتر...
 • بهتر است دوباره سوال كنی، تا اینكه یك راه ... بیشتر...
 • برای رسیدن به شادی بزرگ باید از شادی های ك... بیشتر...
 • با زنی ازدواج کن که اگر «مرد» بود بهترین د... بیشتر...
 • هیچ كس نمی تواند فرد ضعیف را با تضعیف فرد ... بیشتر...
 • ملت از راه آزادی به تعلیم و تربیت دست می ی... بیشتر...
 • رهاندن خود از وضعیتي اسفبار، حتی اگر شده ... بیشتر...
 • خداوند، آزادی را آفرید و بشر، بندگی را ... بیشتر...
 • آنجا كه نور بیشتر است، سایه های سیاه تری م... بیشتر...
 • محبت راستین اندازه نمی گیرد، فقط می بخشد ... بیشتر...
 • جوانی، ستاره ای است كه تنها یكبار در آسما... بیشتر...
 • بزرگترين دلخوشی انسان، آزاد بودن است ... بیشتر...
 • آنچنان رفتار كن كه رفتار تو بتواند به صور... بیشتر...
 • كسی كه خوب فكر می كند لازم نیست زیاد فكر ك... بیشتر...
     
18 دلیل برای داشتن یک وب سایت PDF چاپ نامه الکترونیک
نوشته شده توسط حسین اسدی   
دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۴۰

18 دلیل برای داشتن یک وب سایت

آيا مي دانستيد 47 درصد جمعيت ايران را کاربران اينترنتي تشکيل داده است

زمانی درک اینکه چگونه یک وب سایت به تجارت افراد کمک می کند ،اندک بود  . در حال حاضر این طرز فکر تغییر کرده است - امروزه بیشتر مردم ساعت ها بدنبال اطلاعاتی درباره ی محصولات، خدمات و تجارت ها بر روی وب سایت ها هستند. در اینجا ما به 18 دلیل عمده برای داشتن یک وب سایت در هر تجارت می پردازیم.

 

1- به احتمال زیاد رقبای شما در حال حاضر بر روی وب سایت ها می باشند.

چه کسانی می توانند مشتریان شما را جذب کنند ! باعث نامیدی است که می دانید محصولات و خدمات شما برتر از همه ی رقبای شما هستند .

 

2- بهترین مشتریان شما در حال حاضر در جستجوی محصولات در وب سایت ها می باشند .

مشتریان بدنبال بسیاری از خدماتی که شما ارائه می دهید در وب سایت ها می باشند . حتی در حالی که شما مشغول خواندن این موضوع هستید افرادی مانند شما بدنبال کسب و کار در وب هستند .

بیشتر مردم از اینترنت برای خرید محصولات و یا به عنوان جمع آوری اطلاعات اولیه در مورد محصولات و خدمات استفاده می کنند. جذابیت این رسانه در این است که مشتری با آرامش و سهولت اطلاعات را جستجو کرده و مطالب را در آرامش و سرعت خود مطالعه می کند، بدون اینکه نگرانه معتل کردن فروشنده باشند. این امکان وجود دارد ،که مشتریان قبل از اینکه تصمیم به خریداری محصولی نمایند، با مراجعه به تعدادی وب سایت درباره محصول مورد نظر خود تحقیق می نمایند. باید مطمئن بشوید، که وب سایت شما یکی از سایت های می باشد که بازدید کننده آن را مشاهده کرده است و اگر شانس بیاورید این تجارت برای شما خواهد بود. اگر وب سایتی نداشته باشید هیچ شانسی هم ندارید .

3- وب سایت شما باعث ارتقاء کسب و کارتان در 24 ساعت و 7 روز هفته می شود .

حتی هنگامی که خواب باشید وب سایت تان می تواند برای شما کار کند .

اما وب سایت های تبلیعاتی زیاد وجود دارند ®  پس چرا باید یک وب سایت داشته باشیم؟ صفحات آگهی تبلیعاتی ® به طور کلی فقط به صورت محلی در دسترس هستند . این واقعیت قابل ذکر نیست ،اما شاید شما توانایی مالی این را دارید که تبلیغات بزرگی در صفحات آگهی داشته و اطلاعات تان را نمایش دهید .

اما وب سایت شما در 24 ساعت هفته و در هفت روز هفته و همچنین در 52 هفته ی سال نمایش داده می شود . اگر محصول خود را به صورت بین المللی در سایت به فروش بگذارید، این می تواند یک مزیت عمده برای بازدید کنندگان تمام کشورها باشد به عنوان مثال اجناس شما هنگامی که خواب هستید به نمایش داده می شود و بازدیدکننده یک ایمیل برایتان می فرستد تا شما در اسرع وقت به آن جواب بدهید .

Reasons For Having A Website

زمانی که کسب و کارتان محدود به شهر خودتان باشد حتما شگفت زده خواهید شد که چه تعداد بازدیدکننده به دنبال محصولات و خدمات در آخر هفته و در شب ها هستند. آنها افرادی هستند که از مشغول یت کاری بالای برخوردار می باشند و اغلب ، این بهترین زمان برای آنها است که با تمرکز به دنبال محصولات یا خدمات جدید باشند.

 

4- مشتریان شما می توانند از طریق کامپیوتر محصول شما را خریداری و هزینه ی آن را پرداخت کنند .

تخمین زده شده است که هزینه خرید از یک فروشگاه ،8 برابر بیشتر از خرید از یک فروشگاه اینترنتی می باشد .

فروش آنلاین به عنوان یکی از موثرترین ابزارهای کسب و کار شناخته شده است. شب یا روز ، در تمام نقاط کشور شما می توانید از مشتریان خود کسب درآمد کنید، همچنین مشتریان شما قادر خواهند بود به صورت مستقیم هزینه ی محصول را ،به شماره حسابتان واریز نمایند. تنها کاری که شما باید انجام دهید ،چاپ و رسیدگی به سفارشات می باشد . قابل ذکر است که اگر بتوانید محصول خود را به صورت اینترنتی  ( مانند نرم افزار ، اسناد ویا مواردی از این قبیل ) ارسال کنید، دیگر نیازی به چاپ و ارسال بسته نیست .

 

5- وب سایت شما امکان تبلیغات بزرگ با کمترین هزینه را به شما ارائه می دهد .

شما می توانید اطلاعات متعددی درباره شرکت خود و همچنین محصولات خود و یا خدمات در صفحات وب سایت تان قرار دهید . در جزئیات بیشتر شما قادر خواهید بود که در رسانه های سنتی تری پرداخت کنید .
شما می توانید مقدار زیادی از اطلاعات را در وب سایت خود حتی برای تعداد محدودی از محصول قرار دهید.

 

6- شما می توانید در هر زمان ،اطلاعات را بر روی وب سایت خود تغییر دهید .

شاید در موقعیتی قرار بگیرید ،که بخواهید قیمت ها و یا محصولات جدید را در کاتولوگ های خود/ لیست قیمت ها/ متون محصول/ متون ادابی بازاریابی قبل تغییر دهید . نه تنها تمام متون ادبیاتی که در حال حاضر  استفاده کرده اید بی ارزش است ،بلکه همچنین شما نیاز به سرمایه گذاری عظیمی در جهت تولید مجدد کاتالوگ و بروشور جدید و به روز رسانی محصولات قبلی را دارید .
با استفاده از یک وب سایت ،این مشکلات قابل حل می باشد . افرادی وجود دارند که وب سایت خود را هر 45 دقیقه یکبار ،از اطلاعات و قیمت های جدید به روز می کنند .در مقایسه با هزینه طراحی مجدد ، تجدید چاپ و توزیع متون تبلیغاتی فروش بسیار ناچیز است ،در صورتی که تمام هزینه های که انجام گرفته است طی ،45 دقیقه برای وارد کردن اطلاعات در وب سایت ،بیشتر نیاز ندارد .

 

7- وب سایت شما می تواند مشتریانی در شهر خود ویا در سراسر جهان بدون هیچ هزینه اضافی ،جذب نمایید .

در حقیقت شما می توانید وب سایت خود را با نیاز های کسب وکار خود وفق دهید .
شکی در آن نیست که اینترنت جواب گو یک تاجر کوچک هم باشد .برای اولین بار شما محصولات و یا خدمات خود را در اختیار بازار و مشتریان قرار می دهید . در واقع بعد از افزودن محصولات زیبا و جدید ،کسب و کار شما در اینترنت باعث موفقیت در فروش محصول خود می شود.

شما می توانید محصولات جدیدی خود را به اسرع وقت به بازار عرضه نمایید .ممکن است شما محصولات خود را به طور محدود به مشتریانی که دارای فروشگاهی واقع در خیابان ها هستند بفروش رسانید .و شاید ممکن است ، هدف گسترش تجارت خود را بخواهید فراتر از بازار به عرضه رسانید . تبلیغات در مجلات خاص هزینه بالای را به همراه دارد . با این حال، برای اولین بار شما قادر خواهید بود تا محصول خود را در سراسر جهان معرفی کنید.

 

8- وب سایت شما باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود .

 • باعث کاهش هزینه های چاپ انواع بروشور و تبلیغات می شود .
 • کاهش هزینه های پستی، اعم از ارسال ایمیل به جای ارسال نامه های چاپی می شود .
 • کاهش هزینه های تبلیغاتی بدلیل انجام تبلیغات در سایت و همچنین نتایج محصولات از آگهی ها بهتر می شود .
 • وب سایت شما مانند فردی در اجتماع با انجام فرایندهای خودکار اعمال کرده ،که این موضوع باعث پایین آمدن هزینه های دستمزد افراد می شود .

9- وب سایت شما می تواند مانند یک روبات اعمال نمایید .

ارسال اطلاعات به مشتریان ، پاسخ به ایمیل ها و حتی فروش محصول -در روز و شب  را به عهده خود می گیرد .

شما می توانید بدون دخالت به صورت خودکار ،جواب مشتریان خود را بدهید . شما می توانید شب و روز توسط دستگاههای ساده بنام "autoresponders" پاسخ ها را تنظیم و به افراد مختلف ارسال نمایید .


10 - وب سایت شما می تواند تبدیل به یک وب سایت حرفه ای شود .

مشتریان شما اطلاع ندارند که شما 100 نفر یا یک نفر را در کار خود ،استخدام کرده اید .

شما این فرصت را به خود می دهید ،که به عنوان یک تاجر کوچک به همان اندازه موثر و حرفه ای ،به عنوان یک شرکت مولتی میلیون دولاری خود را ارائه دهید .به این معنا نیست که شما کوچک هستید ،نمی توانید با ابر شرکت ها رقابت کنید . شما می توانید راه های مختلفی را برای ایجاد اعتبار مشتریان خود برنامه ریزی نمایید .راه های مانند قرار دادن اطلاعات مفید و سودمند بر روی وب سایت خود ، و یا فایل های قابل دانلود در وب سایت خود می باشد .

 

11- وب سایت شما بهبود خدمات به مشتریان را امکان پذیر می کند .

برای ارائه اطلاعات به بازدیدکنندگان می توانید ،لیستی از سوالات متداول در مورد خدمات یا محصولات خود را قرار دهید .

اغلب اوقات این قسمت توسط صاحبان وب سایت ها چشم پوشی می شود . ساده ترین نمونه قرار دادن صفحه ی راهنما (پرسش و پاسخ های متداول) بر روی وب سایت خود می باشد .در این روش جواب ها به جای پرسیدن مکرر در وب سایت ها قرار می گیرد .نه تنها این روش برای مشتریان شما بسیار مفید است ،  بلکه موجب صرفه جویی قابل توجهی در وقت مدیریت شما وهمچنین کارکنان شما در زمانی که شما به ایمیل /تلفن/ فکس دسترسی نداشته باشید ،می شود . معمولا به این معنا است که هنگامی که یک ایمیل / تلفن / فکس دریافت می کنید ،یک منظور واقعی تر از پرسش و پاسخ را دریافت کرده اید .

شما می توانید اطلاعات را بسهولت برای مشتریان خود بارگذاری کنید . به عنوان مثال اطلاعات جدید به صورت اتفاقی در خصوص محصولات شما در دسترس مشتریان شما قرار می گیرد . به این صورت که اطلاعات را بر روی وب سایت خود قرار داده و از طریق ایمیل یا پست الکترنیکی با مشتریان خود رابطه برقرار می کنید ،این روش بسیار آسان و با سرعت انجام می گیرد .

12- شما بلافاصله می توانید خدمات یا محصولات جدید خود را آزمایش کنید .


با ارسال ایمیل  به لیست مشتریان فعال و مخاطبین خود هزینه ها را به حداقل برسانید .سپس آنها می توانند برای اطلاعات بیشتر به وب سایت شما مراجعه کنند .

ساده ترین راه و ارزان ترین راه برای آزمایش ایده های جدید باعث پیشرفت چشم گیر شما می شود . با قرار دادن یک صفحه از اطلاعات مربوطه و همچنین ارسال ایمیل به پایگاه داده های اطلاعات خود یا همان مشتریان موجود ،از آنها بخواهید که نظرات خود را برایتان ارسال نمایند .

تحقیقات نشان داده است که شما می توانید  ، لیستی آنلاین از اطلاعات ارزشمند از مخاطبان زیاد خود را بدون مشغول کردن آنها تهیه کنید .

 

13- شما می توانید جزئیات پیشنهادهای جدید خود را ،به مشتریان و مخاطبین خود ارسال نمایید .

مراجعه دوباره خوانندگان به وب سایت شما .

شما تعدادی اوراق بهادار را در دست دارید که خارج از تاریخ ،در حال اجراست و شما می خواهید آنها را با کاهش قیمت به فروش برسانید . و یا شما اوراق بهادار محدودی از یک محصول خاصی دریافت کرده اید ،که از درخواست تجدید نظر بالا به تعداد نسبتا کمی از مردم می باشد . واقعا مهم نیست که چه نوع معامله ای را انجام می دهید. مهم این است که شما آن را به صورت حرفه ای ارائه داده اید . شما می توانید داده ها را به مشتریان و همچنین به افرادی که در گذشته سوالاتی از شما پرسیده اند ایمیل کنید . هتل کوچکی وجود دارد ،که رویدادهای در دست انتشار را ،به 700 نفر از مشتریان خود و همچنین به افرادی که سوالاتی در گذشته پرسیده اند می فرستد . این روش حدود 15 دقیقه و بدون نیاز به پرداخت هزینه های پستی و هزینه های دیگر به طول می انجامد . نتیجه این کار این است که مشتری فعال به طور متداوم هتل را به یاد آورده و همچنین درصد بالاتری از تماس ها و نوشته ها در زمان بعدی دست می آورد .

 

14- شما می توانید بازاریابی قدرتمندی را به وسیله ی ایمیل در وب سایت خود قرار دهید .

با استفاده از ایمیل می توانید وب سایت خود را تبلیغ کنید . هیچ راهی سریعتر از فرستادن پیام ها از طریق ایمیل نیست ،که یک مشتری بتوانند در عرض 2 ثانیه آن را باز کرده و داخل وب سایت شما شود .

شما می توانید آدرس ایمیل های افرادی که وب سایت شما را مشاهده کرده اند و همچنین ابراز علاقه به محصولات شما نشان داده اند را جمع آوری کنید . سپس می توانید لیست ایمیل ها را برای ارسال اطلاعات در مورد اقدامات در حال اجرای خود و یا هرگونه اطلاعات مفید دیگر از آنها استفاده کنید .

 

15 - شما می توانید اطلاعات خود را به صورت منظم ،به کارکنان شرکت خود در وب سایت خود ارائه دهید .

شما می توانید برای مشاهده ،بعضی از اطلاعات به افراد خاصی که رمز عبور در دست دارند ،قرار دهید .

 

16 - شما می توانید بازار خود را با آموزش و با در خواست از بخش های جدید توسعه دهید .

برای مثال شما یک شرکت امنیت داخلی که دارای امکانات فن آوری / محصولات می باشد قرار دارید ،که به حفاظت از قایق ها برنامه ریزی شده اید . کاملا این یک بخش جدید می باشد که می توانست خیلی پر هزینه باشد که به منظور نفوذ ،در پنج سال پیش استفاده می شد . با هدف استفاده از یک وب سایت که در هر صورت هیچ مشکلی برای شما ایجاد نمی کند .

 

17 - وب سایت شما می تواند تعداد بازدیدکنندگان را به شما ارائه دهد .

در اغلب آگهی ها شما از تعداد نفراتی که پیشنهادهای شما را خوانده اند ،مطلع نخواهید شد .

آیا تکنولوژی فوق العاده نیست ؟ با یک وب سایت  که توسط ما تولید شده به بازار ارائه داده می شود . ما قادر به گفتن دقیق تعداد بازدیدکنندگان ، محل بازدیدکننده ، همچنین از چه اصطلاحی در موتور جستجو و از چه موتور جستجوی استفاده می کنند ،و از چه صفحه های بازدید و چه مدت در سایت شما بوده اند ،را به شما نشان خواهیم داد . در مورد دیگر مسائل تبلیغاتی چه نوع از ارزش بازخورد فروش و بازاریابی محصول را در خود دارد ؟

 

18 - شما می توانید بدون هدر دادن هزینه ها ،یک وب سایت راه اندازی کنید .

احتمالا 85 درصد از وب سایت ها یا به ندرت دیده می شوند یا هرگز دیده نمی شوند ،زیرا اغلب وب سایت ها توسط هنرمندان به جای کارشناسان بازاریابی ایجاد شده اند .

فرض کنید که اینترنت مانند یک کتابخانه ی عظیم شامل کتابهای زبادی ،که تاکنون منتشر شده است می باشد ،همچنین تصور کنید که وب سایت شما ،یک کتاب بین این تعداد کتاب می باشد . چگونه می توان سایت شما را از میان میلیارها کتاب پیدا کرد ؟

بسیار خوب ، مشکلی برای مشتریان MfP وجود نخواهد داشت زیرا ما متخصصان راه اندازی وب سایت های موثر می باشیم . وب سایت ها توسط مشتریان آینده نگر یافت می شود . در حقیقت ما سایت شما را برای اینکه مشتریان بتوانند به راحتی به آن دست پیدا کنند تضمین و طراحی می کنیم .

آخرین به روز رسانی در دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۴۳
 

رای گیری

كیفیت خدمات گروه نرم افزاری الفا را چگونه ارزیابی می كنید؟
 

مشاوه طراحی وب سایت

نگاهی به برخی از شرکت های بزرگ دنیا ، استفاده کننده جوملا!


RocketTheme Joomla Templates